Denumire job

Compania

MEDICI’S

Despre

Smartly start your successful career

Medici’s, unul dintre cele mai apreciate branduri ale Timișoarei*, oferă suport absolvenților universităților timișorene și reușește să fie o rampă de lansare spre cariere de succes. Zeci de tineri și-au început carierele în ”customer care” în clinicile Medici’s, iar în prezent ocupă poziții de management cu responsabilități variate, în Medici’s sau în alte reputate companii locale sau naționale. ”Rămânem în continuare deschiși și motivați să te inspirăm, să credem în tine, să îți asigurăm suport și să te provocăm spre noi orizonturi”.

*Medici’s a fost desemnat ”Brandul anului 2018 în Timișoara” în cadrul Galei Excelenței în Afaceri CCIAT.

Asistent sales & marketing.

Professional requirements:

• Disponibilitate de lucru full-time (40 ore / săptămână);
  • Studii universitare (absolvent de universitate sau an terminal);
  • Competențe digitale (PC, baze de date, word, excell, power point, internet, whatsapp, messenger etc);
  • Abilități foarte bune de comunicare, empatie, persuasiune și orientare către problemele pacientului / clientului;
  • Atitudine și comportament implicat și responsabil;
  • Dorinta de autodezvoltare.

Medici’s package:

• Formarea și dezvoltarea într-o companie de succes, în condiția unei relații etice și transparente;
  • Suport în dezvoltarea profesională (training, mentorat, coach etc);
  • Pachet salarial dinamic, in consens cu cresterea și eficienta profesională;
  • Pachet de beneficii: abonament privat de sănătate ”business-gold” all inclusive, bonuri de masă;
  • Posibilitatea de avansare pe noi niveluri de responsabilitate.

Contact: office@medicis.ro (in att: Larisa Axente, manager operațional)

www.medicis.ro